„Jimmy Page a John Paul Jones, moji spoluhráči, jsou zodiakální Kozorozi. Jsou zavřeni do svých vlastních světů, přitom jsou ale docela hovorní. Zbytek nechte na mně. Nejsem zlý, musíte ale znát Kozorohy. Na rok 2014 nemám žádné sólové plány,“ vysvětlil zpěvák.

Jeho slova dala fanouškům skupiny Led Zeppelin velkou naději na to, že by se mohla v příštím roce opět objevit na scéně. Naposledy se tak stalo v prosinci roku 2007, kdy hrála v londýnské O2 Areně vzpomínkový koncert na svého kamaráda Ahmeta Erteguna. Loni v listopadu vyšel záznam z tohoto vystoupení na CD i DVD pod názvem Celebration Day. Byla to jedna z nejúspěšnějších kolekcí loňského roku.

Po roce 2007 se o dalších koncertech skupiny velmi spekulovalo, nicméně byl to právě Plant, kdo je odmítal s odkazem na to, že má naplánované jiné aktivity. Page a Jones dokonce sháněli na jeho post jiného zpěváka, leč jejich snaha nebyla úspěšná.

Pokud tedy dosud vypadal Plant jako ten, kdo je proti dalšímu návratu Led Zeppelin, pak jeho aktuální úvaha prozrazuje jistou naději na to, že by se nečekané mohlo stát skutečností.