Nova opět neponechala nic náhodě. Nejenže seriál zařadila po dalších dvou velmi sledovaných pořadech, soutěži Chcete být milionářem? a reportáži Na vlastní oči, ale dokonce jej jako vůbec první dílo propagovala i v metru.

24 hodin se trochu vymyká z pojetí stanice, jde sice o akční seriál, ovšem kvalitní. Nejenže ho v USA sledovalo deset miliónů lidí, posbíral i řadu cen. Dostal Zlatý globus jako nejlepší televizní seriál v kategorii dramatu. Stejnou cenu si odnesl taktéž představitel agenta Jacka Bauera Kiefer Sutherland. Seriál byl také nominován v deseti kategoriích na televizní cenu Emmy a dvakrát byl nominován na cenu Amerických televizních kritiků.

Nova ovládla úterní večer

Nova však neměla v úterý jen jediné eso v rukávu, ale plnou ruku trumfů. ČT 1 sice vysílala od 20 hodin oblíbený film s Policajt nebo rošťák s Belmondem v hlavní roli, který zaujal 31,4 procenta diváků, ovšem na Milionáře letitý titul přece jen neměl. Nějaké diváky sice soutěži sice ubral, ale i tak si ji vybralo 38,8 % diváků (1,65 miliónu), 22 procent dalo přednost Ráji snu na Primě.

Své konkurenty porazil i reportážní pořad na Nově Na vlastní oči, které se stal nejsledovanějším pořadem večera, když se na ně dívalo 1,85 miliónu diváků, což v době od 21 hodin do 21:50.