Uvedený zisk dosáhla čtveřice během svých prvních třinácti koncertů v Barceloně, Miláně, Paříži, Nice, Berlíně, Amsterdamu a doma v Dublinu. Největší tržby měla za dva koncerty v Amsterdamu a tři v Dublinu, vynesly jí více než 41 milión dolarů a v době od 20. do 27. července je navštívilo celkem 369 tisíc diváků.

Do ekonomických součtů nejsou dosud započítány další koncerty, které kapela absolvovala později. Před sebou má ještě pět vystoupení v Evropě a pak se přemístí do Spojených států a Kanady, kde na ni čeká dvacet vystoupení. Předpokládá se, že aktuální turné kapely by mohlo být vůbec nejziskovější v celé hudební historii. Podle předběžných odhadů by kapela měla vydělat kolem 650 miliónů dolarů.

Dosavadní světový rekord drží britská skupina Rolling Stones, která v době od srpna 2005 do srpna 2007 vydělala na 147 koncertech 558 miliónů dolarů. Na druhém místě je zpěvačka Madonna se svým právě probíhajícím Sticky & Sweet Tour. Od 14. do 21. července si připsala na své konto z pěti koncertů v Itálii a Španělsku bezmála 21 milión dolarů. Na třetím místě je Bruce Springsteenm jenž vydělal na Working On A Dream Tour 16 miliónů dolarů.