Akon: Freedom


Senegalský zpěvák žijící v Americe Akron po dvou letech přichází s další deskou nazvanou Freedom, na kterou zařadil třináct songů. Vsadil na model, který se mu osvědčil už minule na Konvicted, a na desce mísí r&b, pop a hip hop s tanečními rytmy. K hostování si přizval kolegy  Lil Waynea, Younga Jeezyho,  T-Painem a další.

Universal

Headdy:  Ante Portas

Český rapper Heady není na scéně žádným nováčkem, působil ve formaci De Fuck To a předloni vydal sólový debut Hlava nehlava. Nyní vychází jejho pokračování s názvem Ante Portas, na které zařadil třináct tracků.

Mezi hosty se kromě Cali P, s kterým spolupracoval již v minulosti, objeví například Nironic, Magdalena Joao, Jazzy, Świder z Polska, Tom Malar a David Steel.  O produkci se postaral Headdy sám za pomoci Emerese, Ceiteoa a  DJ Fatte.

EMI

Kevin Rudolf : In The City


Kevin Rudolf se v minulosti osvědčil jako autor a studiový kytarista, když spolupracoval s Justinem Timberlakem, LL Cool J, Nelly Furtado, nyní přichází s vlastní debutovou deskou  In The City, na které míchá  hip hop, rock a pop.

V některých ze třinácti skladeb můžete zaslechnout i Nase, Ricka Rosse a Lila Waynea. Desku uvedl úspěšný singl  Let It Rock.

Universal

Různí: Motown 50


Americká nahrávací společnost Motown, která je považována za průkopníka rhytm and blues a soulu, v těchto dnech slaví padesát let svého trvání. A to je už důvod k oslavě i rekapitulaci. Vydává proto výběr na třech CD, který je průřezem její existence. Mezi šedesáti hity Motown tu najdete písně Diany Ross, Jackson 5, Stevie Wondera, Lionela Richieho, The Temptations a dalších hvězd r´n´b  a soulu.

Universal