Jamie Foxx: Intuition


Když se mluví o Jamiem Foxxovi, nelze opomenout jeho přesvědčivý výkon v životopisném dramatu Ray, za který obdržel Oscara. Není to zdaleka jeho jediná role a ne každý možná ví, že kromě herectví se u daří i v hudební tvorbě.

Po třech letech přichází s novinkou Intuition. Patnáct skladeb mu pomohla vyprodukovat řada předních hudebníků jako Tricky Stewart, Timbaland, Babyface, nebo Kanye West, který si na desce i zazpíval.

Sony BMG

Fall Out Boy: Folie á Deux


Po roce přichází chicagská čtveřice Fall Out Boy  se svým v pořadí již pátým studiovým albem nazvaným Folie á Deux. Najdete na něm třináct nových písní, v nichž se kromě tradičních vokálů kapely objevují i hlasy několika velmi zajímavých hostů, například Elvis Costello, Debbie Harry, Gym Class Heroes, Brendon Urie z Panic! At the Disco, Pharrell a Lil' Wayne.

Jako bonus najdete na albu i cover of Michala Jacksona Beat It. Již v září se objevil první singl  I Don't Care, začátkem prosince jej následovala songa America's Suitehearts.

Universal Music

Anthony Hamilton:  The Point Of It All


Americký zpěvák Anthony Hamilton se věnuje soulu. Jeho hudba připomíná umělce ze 70. let jako Al Green nebo Curtis Mayfield. Ve stejném duchu pokračuje Anthony Hamilton i na albu The Point Of It All, které je jeho šestým studiovým albem. Jako hosta si přizval rappera Davida Bannera.

Sony BMG

Johnny Hallyday: Ça ne finira jamais


Zpěvák a herec Johnny Hallyday je jednou z největších francouzských hvězd, které se přezdívá francouzský Elvis Presley. Za svou téměř padesátiletou kariéru obdržel již osmnáct platinových desek.

Zda za novinku Ça ne finira jamais dostane další se teprve uvidí. Jisté je, že na ní nijak nevybočil z vyjetých kolejí a přináší tak další porci francouzských šarmem prostoupeného rock'n'rollu a blues. Jako host se v coververzi Unchained Melody objeví zpěvačka Joss Stone.

Warnes Music

Robo Grigorov: Complete Of


Slovenský zpěvák a skladatel Robo Grigorov přichází s výběrovým albem Complete Of, v němž na dvou discích najdete třicet šest skladeb, které mapují jeho tvorbu od roku 1984.

Jsou mezi nimi i takové, které se na žádném disku zatím neobjevily a dokonce nechybí bonusová novinka Na kolenách dotýkať sa hviezd. Exklusivní digipack ozdobil kresbou akademický malíř  Štefan Polák.

Sony BMG