Hlavní postavy budou hrát Michael Stuhlbarg, divadelní a televizní herec nominovaný na cenu Tony, ale širší veřejnosti spíše neznámý, a Richard Kind. Stuhlbarg bude váženým americkým profesorem, kterého opustí manželka, ale zato se mu v domě zabydlí poněkud ujetý bratr (Kind), který má problémy se společensky přijatelným chováním.

Natáčení má začít už v září. Bratři Coenové si příběh jako obvykle společně napsali a podílí se na produkci, dalšími producenty jsou Tim Bevan a Eric Fellner.

Michael Stuhlbarg se krátce objevil v seriálu Právo a pořádek a věnuje se hlavně divadlu. Richard Kind hrál např. ve filmech Milujte svého zabijáka a Přednosta.

Agent Clooney v Benátkách

Aktuální film bratří Coenů Burn After Reading, který se odehrává ve světě tajných agentů, zahájí 27. srpna filmový festival v Benátkách.

Byl inspirován románem Stansfielda Turnera, Coenové si k němu napsali scénář, režírovali ho, a také produkovali. Do hlavních rolích obsadili velké hollywoodské hvězdy, jako jsou George Clooney, John Malkovich, Tilda Swenton nebo Brad Pitt.