Jak uvedl server Cinemablend, který udělení NC-17 označil za "polibek smrti", nehrozí to, že by na film nepřišli lidi, ale většina velkých kin v USA takový film vůbec neuvede. Režisérovi nyní zbývá možnost vystříhat některé scény a nadále s cenzory vyjednávat.

Organizace MPAA (Motion Picture Association of America), která rozhoduje o přístupnosti filmů, je mimořádně vysazena na nahotu. Naproti tomu nesmyslné násilí a potoky krve většinou nevadí. Např. mimořádně brutální film Rambo 4 je podle MPAA méně nebezpečný než Smithova komedie, dostal volnější označení R (mládež na něj může v doprovodu dospělých).

Kevin Smith je pověstný svými provokacemi a vulgárním humorem, který některé slabší povahy neunesou, v podstatě ale točí běžné komedie, většinou mají dokonce romantickou pointu. Sám režisér svůj film popsal jako oplzlou komedii se srdcem. "Je tam nahota, ale legrační nahota, ne bezdůvodná nahota," uvedl.

Smith se proslavil v devadesátých letech, kdy za 27 000 dolarů natočil první celovečerní film Mladí muži za pultem. Na festivalu v Cannes vzbudil malou senzaci a režisér pokračoval neméně ostrými komediemi jako Hledám Amy nebo Dogma, které pobouřilo americké křesťany.