"S natáčením jsem skončil 6. dubna, příští týden nás čeká už jen pár dotáček s Jiřím Langmajerem," řekl na úterním setkání s novináři Kotík, který už pracuje se střihačem Matoušem Outratou ve střižně.

Autorem scénáře je Petr Nepovím. Zaměřil se na příběh party mladých lidí, jimž spadla přímo do klína životní šance. Na plátně se objeví například Václav Vydra, Jan Zadražil, Iva Janžurová, Sandra Nováková, Ladislav Hampl, Pavel Šimčík, Mahulena Bočanová, Ljuba Krbová, Anna Polívková a Michal Novotný.

"Ve vztahu k mým předchozím projektům, jakými byly komedie Všechno nejlepší a Pánská jízda, byl tento snímek produkčně mnohem náročnější. Už proto, že za jeho rozpočet ve výši 35 milionů korun by se mohly natočit oba předchozí najednou," řekl Kotík. Film Vy nám taky, šéfe! podle něj nemá ústředního hrdinu - tím je celý kolektiv.

"Téměř celý film diváci uvidí pět až osm herců a příběhy, které prožívají. Navíc jsem využil spoustu komparzistů, náročných trikových scén a velkého počtu prostředí, kde se snímek odehrává," dodal režisér. Svůj film natáčel od konce února do začátku dubna.