Ondřeji Rumlovi se sice nepodařilo překonat originál jako Zonygovi, jenže Ruml si klade tak vysoké cíle, že se zcela vymyká pořadu typu X Factor. Soutěžícím většinou jde jen o to, aby hezky zazpívali převzatou popovou písničku a trochu se proslavili v televizi, nikoliv však Ondřeji Rumlovi.

On chce dělat umění a ohromit odborníky, ne děti školou povinné. Nedbá na varování Petra Jandy a vybírá si schválně ty nejtěžší zpěváky a skladby - tu Sinatra, tu Stevie Wonder - vynikající, ale může jazz a soul na Nově zvítězit? Jestli Ruml příště přijde s Billie Holiday nebo Rayem Charlesem, děti u obrazovek budou asi dost zírat.

Martina Pátrlová a Kamila Nývltová odvedly opět velmi hezké popové výkony, které nijak nevybočily z řady, a skupina All X si zábavně pohrála se Santanovou Marií (mělo to jen malou chybičku, chyběla Santanova kytara).

Zato Aničce Ungrové už doslova došel dech a byla odejita zcela spravedlivě. Její smůla tkvěla i v tom, že do soutěže šla moc brzy. Zatím zpívá jako školáček, neumí dýchat, v hloubkách jí selhává hlas, chvílemi nebyla vůbec slyšet a hlavně se pořád tváří, jako by nevěděla, o čem zpívá, což Ondřej Soukup omlouvá tím, že je roztomilý "mimoň". Diváky už ale mimoň zjevně nebavil.

Ze soutěže tak odešla poslední zpěvačka, která nepodávala zcela profesionální výkony, v dalších kolech už půjde opravdu do tuhého.