V pokračování Letopisů se děti vracejí do země Narnie a zjišťují, že tu uplynulo tisíc let a vládne zlý král Miraz. Společně s barvitými stvořeními Narnie se tedy vydávají do boje za práva prince Kaspiana panovat.

"Skutečnost, že se Narnie vrací do Čech, jenom potvrzuje neutuchající zájem o Českou republiku včetně jejích lokací, výborné infrastruktury, kvalitních a profesionálních štábů a herců i konkurenceschopných finančních rozpočtů," říká k tomu Matthew Stillman ze společnosti Stilking Films, která už se za českou stranu podílela mj. na filmech Casino Royal, Iluzionista, Agent bez minulosti a dalších.

Dalším hollywoodským filmem, který Stilking Films v Praze jako koproducent přivítá, je akční sci-fi Wanted, kterou tu bude 12 týdnů natáčet moskevský režisér Timur Bekmambetov (Noční hlídka, Denní hlídka) s Morganem Freemanem a Jamesem McAvoyem v hlavních rolích. Vznikl podle komiksového románu Marka Millara a vypráví příběh obyčejného účetního, který zjistí, že jeho dlouho pohřešovaný otec je vrah.