Kapelník doprovodného souboru zpěvačky Petr Malásek Hegerovou zase obdaroval lahví domácí slivovice, aby jí dodala zdraví k natáčení nového alba, o němž první dáma českého šansonu uvažuje. Novinky se její posluchači přesto zřejmě v brzké době nedočkají. "Už dvacet let žiju v naději, že to natočím," řekla Hegerová.

"Materiál mám, ale ještě nekorepetuju," konstatovala zpěvačka, podle níž je další album "ještě strašně daleko na obzoru, jako když jste u moře". Přestože Hegerová prý nesnáší kamery, a proto nerada vystupuje v televizi, natáčení DVD v Olomouci se z jejího pohledu nijak nelišilo od běžného koncertu. "Měla jsem ideální podmínky. Neviděla jsem kameru a neslyšela jsem zvukaře. Všechno bylo normálně tak, jak jsem na to zvyklá," vysvětlila.

"Pracuji teď hlavně na sobě, abych ještě v pětasedmdesáti ještě chvilinku mohla 'hopsat' po jevišti," dodala Hegerová, která se loni svým posluchačům připomněla dokonce několikrát. Kromě koncertního záznamu na desce a DVD jí vyšly reedice předchozích sólových alb i výběrové dvojalbum Všechno nejlepší, jež se vyšplhalo do čela domácí hitparády nejprodávanějších desek a nyní se drží v první pětici a Hegerové přineslo v cenách Deska roku druhou nominaci v kategorii zpěvaček.