Hlavní obsah
Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz

Zloděj ukradl ze zahrady u Prahy bazén. Policisté jej našli napuštěný v baru

Ukrást se dá opravdu všechno. O tom se na konci července přesvědčili majitelé nafukovacího bazénu na Praze-východ. Někdo jim ho ukradl a policie pak našla nejen podezřelého, ale také bazén. Byl v baru a znovu napuštěný.

Ilustrační foto. Foto: Profimedia.cz
Zloděj ukradl ze zahrady u Prahy bazén. Policisté jej našli napuštěný v baru

Příběh připomínající grotesku se odehrál v Odoleně Vodě. V noci na konci července procházel 28letý muž ulicí Vodolskou, když ho na zahradě zaujal bazén o velikosti 300 x 150 x 45 cm. Přelezl plot, vypustil vodu i vzduch z bazénu a odnesl si ho domů.

„Druhý den ho přinesl ke kamarádovi do baru, kde ho rozložil a napustil vodou. Kamarád mu za to daroval jiné věcné předměty,“ uvedla ve čtvrtek mluvčí policie Eva Hašlová.

Dlouho se však z osvěžení při popíjení panáků neradovali. O pár dní později muže navštívili policisté a ten putoval k výslechu, po kterém přišlo sdělení podezření z trestného činu porušení domovní svobody. Případ bude projednáván ve zkráceném řízení, po jeho skončení může muž strávit ve vězení až tři roky.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků