Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Ženě během šesti let záhadně zemřely tři děti, policie ji stíhá

Podivná úmrtí dětí - novorozeňat jedné ženy vyšetřují olomoučtí kriminalisté. Za posledních šest let jí měli zemřít hned tři potomci. Šetření začalo po úmrtí posledního z nich.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Ženě během šesti let záhadně zemřely tři děti, policie ji stíhá

Kriminalisté již ženu obvinili z trestného činu usmrcení z nedbalosti. Právo o tom v pondělí informovala krajská policejní mluvčí v Olomouci Marta Vlachová.

Původně se podle ní jevilo nedávné úmrtí ženina dítěte jako nešťastná náhoda. „Vypadalo to, že zemřelo v důsledku takzvaného syndromu náhlého úmrtí kojence. Objevily se však pochybnosti a při šetření přišli vyšetřovatelé na to, že se žena měla na smrti novorozence podílet,“ uvedla mluvčí, přičemž odmítla s ohledem na vyšetřování sdělit, jakým způsobem se tak mělo stát.

KOMENTÁŘ DNE:

Lyžařské Nagano -  Nedá se nic dělat, dnešní komentář musí být sportovní, protože jedna mladá dáma přepsala lyžařské dějiny země. Čtěte zde >>

Kriminalisté podle ní zjistili, že se v případě podezřelé matky nejedná o první úmrtí kojence a začali se zabývat i okolnostmi dalších případů. Podle informací Práva jí v minulosti zemřely dvě několikaměsíční děti. „Bližší okolnosti zatím nelze vzhledem k probíhajícímu šetření sdělit,“ dodala Vlachová.

Mladá žena pochází podle zjištění Práva ze Slovenska, v Olomouckém kraji žila na ubytovnách. Má údajně ještě jedno dítě, které žije se svým otcem. Její stíhání probíhá na svobodě. Hrozí jí až tři roky vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků