Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky

Žena se přiznala lékaři, že zavraždila svou 83letou matku

Policisté obvinili tento týden devětapadesátiletou ženu z toho, že zavraždila svou třiaosmdesátiletou matku. K vraždě se sama přiznala svému ošetřujícímu lékaři. Novinkám to v pátek potvrdila mluvčí policejního ředitelství Pardubického kraje Jitka Vavřínová.

Ilustrační foto Foto: Ondřej Kořínek, Novinky
Žena se přiznala lékaři, že zavraždila svou 83letou matku

Žena se v úterý 13. ledna v rámci hospitalizace v nemocnici přiznala ošetřujícímu lékaři, že usmrtila svou matku v domě na Chrudimsku, ve kterém spolu obě žily.

„Po prověření těchto informací policisté skutečně zjistili, že její matka zemřela násilnou smrtí, což potvrdila i následně nařízená soudní pitva,“ uvedla policejní mluvčí.

Ženu kriminalisté obvinili ze zvlášť závažného zločinu vraždy, za což jí hrozí až 18 let vězení. Ke spáchání vraždy se žena přiznala, soud proto akceptoval návrh policie a ve čtvrtek ji vzal do vazby.

„Motiv jejího jednání a další okolnosti jsou předmětem vyšetřování,“ řekla Vavřínová s tím, že další informace policisté nemohou v tuto chvíli poskytnout.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků