Hlavní obsah
Foto: Luděk Fiala, Novinky

Žena po sporech s partnerem vyskočila z okna. Muže policie obvinila z týrání

Dlouhodobé spory mezi 27letou ženou z Jirkova na Chomutovsku a jejím o dva roky starším druhem vyvrcholily v pondělí skokem ženy z okna bytu, ve kterém pár žil. Po pádu z výšky asi pěti metrů na zem se vážně zranila. Do nemocnice v Ústí nad Labem ji transportoval vrtulník záchranné služby.

Foto: Luděk Fiala, Novinky
Žena po sporech s partnerem vyskočila z okna. Muže policie obvinila z týrání

„Po opakovaném fyzickém a psychickém napadání, které trvalo od prosince loňského roku, ji muž znovu obvinil z údajné nevěry a došlo i na napadení. Ve chvíli, kdy se muž věnoval dceři, poškozená ze strachu z dalšího násilí otevřela okno, vylezla na parapet a skočila,“ uvedla mluvčí chomutovské policie Marie Pivková.

Partnera ženy policisté zadrželi a obvinili z pokusu o těžké ublížení na zdraví a týrání osoby žijící ve společném obydlí.

„Na státní zastupitelství byl doručen podnět k jeho vzetí do vazby. V případě odsouzení hrozí obviněnému až desetileté vězení,“ dodala Pivková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků