Hlavní obsah
 

Závada na pračce způsobila požár, škoda je 400 tisíc korun

V objektu restaurace Černý kohout, kterou v minulosti vlastnil expremiér Stanislav Gross se svou manželkou, v pondělí v podvečer hořelo vybavení koupelny. Podle hasičů hořelo v obytné části objektu, požár napáchal škodu za 400 tisíc korun, příčinou byla technická závada na pračce.

 
Závada na pračce způsobila požár, škoda je 400 tisíc korun

„Tři jednotky pražských hasičů zasahovaly po 19. hodině v Bublavské ulici u požáru sociálního zařízení v objektu, který slouží také jako restaurace. Požár dostali hasiči pod kontrolu dvěma vodními proudy za přibližně dvacet minut," sdělil mluvčí hasičů Martin Kavka.

Záchranáři si do své péče převzali muže, který se nadýchal zplodin hoření. Budovu museli hasiči odvětrat přetlakovou ventilací. „Příčinou požáru byla technická závada, škodu odhadl hasičský vyšetřovatel na 400 tisíc korun," doplnil Kavka.

Objekt, jehož součástí je mimo jiné restaurace Černý kohout, vlastnil v minulosti prostřednictvím firmy expremiér Stanislav Gross se svou manželkou. Areál na okraji Prokopského údolí v Klukovicích koupili před více než 10 lety za 21 milionů korun

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků