Hlavní obsah

Záchranář bránil napadeného doktora, útočník ho chytil pod krkem

V noci na pátek byla napadena posádka záchranné služby v jednom z bytů v Karlových Varech. Agresivní muž zaútočil na lékaře, do cesty se mu ale postavil jeden ze záchranářů. Útočník ho chytil pod krkem a přimáčkl na zem. Případem se už zabývá policie.

Záchranář bránil napadeného doktora, útočník ho chytil pod krkem

Lékařská posádka byla přivolána do ulice Na vyhlídce, kde 52letý agresivní muž napadl svoji manželku. Záchranáři proto požádali dispečink o vyslání hlídky policie na místo. Než však policisté dorazili, zaútočil muž i na záchranáře.

„Muž od začátku slovně napadal naši posádku, odmítal komunikovat a po chvíli se rozeběhl proti našemu lékaři. V tom momentě se mu do cesty postavil jeden z našich záchranářů, aby bránil doktora. Muž ho chytil pod krkem a narazil vší silou na zeď,“ popsal incident mluvčí záchranářů Lukáš Hutta.

Na požádání lékaře policie zakročila a muže spoutala. Poté byl převezen na vyšetření na neurologickou ambulanci karlovarské nemocnice. „Náš záchranář byl z incidentu otřesen, stěžuje si na bolest hlavy a má zhmožděný krk,“ doplnil Hutta.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků