Hlavní obsah
Roman Koki v soudní síni během hlavního líčení. Foto: Svatava Hernandezová, Právo

Za znásilnění půjde muž na 9,5 roku do vězení

Na 9,5 roku poslal ve čtvrtek Krajský soud v Plzni do vězení devětatřicetiletého Romana Kokiho ze Stříbra. Potrestal ho tak za brutální znásilnění mladistvé dívky. Rozsudek zatím není pravomocný.

Roman Koki v soudní síni během hlavního líčení. Foto: Svatava Hernandezová, Právo
Za znásilnění půjde muž na 9,5 roku do vězení

Drama se odehrálo 9. prosince 2007 krátce po půlnoci. Koki přistoupil v chodbě jednoho plzeňského domu zezadu k dívce, levou rukou jí přikryl ústa a pravou jí přiložil k pravé tváři otevřený kapesní nůž.

Vyhrožoval jí podřezáním a žádal po ní orální sex. Když dívka odmítla, s nožem přiloženým k jejímu krku ji za vlasy zavlekl do blízkého křoví, kde ji k orálnímu sexu donutil, přestože se bránila.

Propustil ji až za několik hodin

Vše se dělo opakovaně. Když dívka muže odstrkovala, několikrát ji udeřil do tváře a přerazil jí nos. U dívky se později vyvinula posttraumatická stresová porucha, s níž se dosud léčí, přičemž podle znalců léčení bude dlouhodobé a dívka může mít doživotní následky.

Kromě toho Koki dívce znemožnil odejít a nutil ji píchnout si pervitin. Stále ji ohrožoval nožem, dokud mu neslíbila, že nic nenahlásí. Dívku propusti až po šesté hodině ráno.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků