Hlavní obsah
Hledaní vězni Foto: Policie ČR

Z pracoviště v Rakovníku utekli tři vězni

Tři vězni utekli v pondělí večer z pracoviště v Rakovníku. Policie po nich pátrá a v úterý zveřejnila jejich fotografie. Lidé by se je neměli pokoušet zadržet. Odpykávali si tresty za majetkovou trestnou činnost.

Hledaní vězni Foto: Policie ČR
Z pracoviště v Rakovníku utekli tři vězni

Vězni ve věku od 27 do 33 let odešli z nestřeženého pracoviště po deváté hodině večer. Útěk nahlásil dozorčí věznice ve Vinařicích.

„Policisté prohledali lokalitu a široké okolí, včetně okolních obcí, kde měli hledaní muži vykonávat práci. Hlídky dále prověřily autobusová a vlaková nádraží a další vytipovaná místa. Prozatím byly prověrky s negativním výsledkem,“ uvedla mluvčí policie Michaela Richterová.

Podle policie byli muži oblečeni do montérek, modré mikiny a pravděpodobně mohou mít na sobě také bundy, které odcizili z pracoviště. Jedná se o bundu černé barvy, o tmavě modrou bundu s kapucí a oranžovým vnitřkem a dále o černobílou bundu. „V současné době mohou mít již jiné civilní oblečení,“ konstatovala Richterová.

Informace o pobytu hledaných vězňů přijme linka 158.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků