Hlavní obsah

Z léčebny utekl nebezpečný sexuální deviant

Z psychiatrické léčebny v Kosmonosech na Mladoboleslavsku uprchl nebezpečný sexuální násilník. Osmadvacetiletý Roman Fron je na útěku již týden, policie však před ním veřejnost nevarovala. V pátek o tom informovala TV Nova.

Z léčebny utekl nebezpečný sexuální deviant

Podle televize pacient trpí patologickou sexuální agresivitou. Byl sedm let ve vězení. Soud mu nařídil, aby se ze své deviace léčil. V léčebně byl umístěn na uzavřeném oddělení.

V posledních dnech Fron podle Novy utekl z léčebny dvakrát. Minulé pondělí uprchl poprvé, za dva dny ho dopadla policie v Kladně, kde předtím několik let bydlel. Policistům se prý tehdy vysmál a řekl, že uteče znovu.

Hledaný Fron, který je asi 170 centimetrů vysoký, na útěku nebere léky a může být nebezpečný. Policie však obyvatele města ani okolí nijak nevarovala, uvedla Nova. "Myslím si, že pokud by byla nutnost to uveřejnit, tak bychom to uveřejnili," řekl Nově mluvčí mladoboleslavské policie Vratislav Brynych.

Na nebezpečnost pacienta přitom policisty upozornila i Ludmila Volková, primářka sexuologického oddělení z léčebny, kde se má Fron léčit. "Pacient, který neprodělá léčbu a není lékaři propuštěn, je nebezpečný," řekla Nově Volková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků