Hlavní obsah

Vykradač automatů zatčen v Plzni

Přímo na ulici zatkli ve středu večer plzeňští policisté muže, který vykrádal automaty na prodej jízdenek městské hromadné dopravy. Podle Michaely Altmanové z městského policejního ředitelství je podezřelým šestatřicetiletý cizinec. Toho policisté z pohotovostního pořádkového odboru dopadli na Americké třídě na základě oznámení občanů.

Vykradač automatů zatčen v Plzni

"Na muže, který se násilím pokouší vniknout do automatu, upozornil na linku sto padesát osm pětadvacetiletý svědek. Řekl, že ten člověk do automatu tluče a že již předtím ho viděl na jiném místě dělat totéž ," upřesnila Altmanová.

Podle ní byl podezřelý muž pod vlivem alkoholu, odmítal se podrobit dechové zkoušce i odběru krve. "Policisté ho proto převezli na protialkoholní záchytnou stanici. Vyžádali jsme si od oborníků z dopravních podniků posudek na výši škody, a poté se rozhodne v dalším postupu při vyšetřování," dodala Altmanová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků