Hlavní obsah

Vrah z Ústecka prý bil i svou matku

Případ vraždy, k níž došlo začátkem měsíce v domě v ústecké Severní Terase, bude zaměstnávat kriminalisty ještě dlouho. Devětadvacetiletý vrah, jenž úderem činky do hlavy zavraždil a nožem a pilkou rozřezal 21letou matku svého tříletého syna, sice už je ve věznici, policisté na případu ale pracují dál.

Vrah z Ústecka prý bil i svou matku

Podle sousedů byl muž problémový. "Ten rostl pro kriminál, nemakal, kradl, dokonce bil i svou mámu," řekl jeden ze sousedů.

"Obviněný je od pátku ve vazbě v Litoměřicích. Ukončili jsme výslechy, pokračovat budeme asi za dva týdny," řekla Právu kriminalistka Helena Pšeničková, která má na starosti vyšetřování násilných trestných činů.

Pšeničková dodala, že se v současnosti hodnotí výsledky DNA. Ty mají určit, zda všechny nalezené ostatky patří jednomu člověku. "Dále se uskuteční výslechy dalších svědků. Důležité budou i znalecké posudky psychiatrů a psychologů," dodala. Zákonná lhůta na vyšetření tohoto případu je šest měsíců.

Jak popsala jedna z policejních vyšetřovatelek, zatčený byl ale docela dobrým otcem a staral se o dítě poměrně slušně. Hlavně ve chvílích, kdy jeho družka odcházela na čas z bytu a chlapce nechala doma druhovi.

yknivoNumanzeSaNyknalC

Výběr článků