Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: ZZS Moravskoslezského kraje

Vlak na Uherskohradišťsku srazil muže, strojvedoucí si toho nevšiml

Osmdesátiletý muž z Přerova zemřel v pondělí dopoledne na kolejích v železniční stanici Huštěnovice na Uherskohradišťsku. Policie nyní pátrá po svědcích, kteří by pomohli příčiny tragické události objasnit.

Ilustrační foto Foto: ZZS Moravskoslezského kraje
Vlak na Uherskohradišťsku srazil muže, strojvedoucí si toho nevšiml

„Strojvedoucí, jehož vlak muže srazil, si střetu vůbec nevšiml. O torzu lidského těla na železnici informoval policii jiný strojvedoucí, který před desátou hodinou projížděl Huštěnovicemi,“ informoval mluvčí uherskohradišťské policie Aleš Mergental.

Provoz na trati byl přes hodinu uzavřen. Na místo vyjeli policisté, kteří začali zjišťovat detailní okolnosti tragické události.

„Pokud by se našli svědci tragického střetu, k němuž došlo pravděpodobně po deváté hodině dopoledne, ať se s informacemi přihlásí na policejním oddělení nebo na lince 158,“ řekl Mergental.

Sražený muž v Praze

Vlak srazil a usmrtil zatím neznámého muže i na přejezdu v Praze 6. Neštěstí se stalo v pondělí krátce před 13.00 na trati z Prahy do Rakovníka nedaleko pražského nádraží Veleslavín. „Muž utrpěl zranění neslučitelná se životem,” uvedla mluvčí policie Jana Rösslerová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků