Hlavní obsah
Hasiči při pátrání po ztraceném vodákovi na Ohři Foto: HZS KK

V Ohři u Kadaně bylo nalezeno tělo, může jít o pohřešovaného vodáka

V řece Ohře u Kadaně na Chomutovsku objevili ve čtvrtek dopoledne kolemjdoucí mrtvolu neznámého člověka. Tělo vytáhli z vody poblíž cyklostezky přivolaní hasiči. Kriminalisté teď zjišťují, zda nejde o vodáka, který je pohřešován od začátku ledna, kdy se na Karlovarsku převrhl raft.

Hasiči při pátrání po ztraceném vodákovi na Ohři Foto: HZS KK
V Ohři u Kadaně bylo nalezeno tělo, může jít o pohřešovaného vodáka

Tělo bylo nalezeno zhruba hodinu před polednem. Na místo ihned vyjel tým kriminalistů, který na místě pracuje. Že by mohlo jít o pohřešovaného muže, policie zatím nepotvrdila. „Bude provedena pitva a expertizy,” uvedla chomutovská policejní mluvčí Marie Pivková.

Mluvčí krajských hasičů Lukáš Marvan připomněl, že kromě karlovarských hasičů pátrali po vodákovi opakovaně i hasiči z Ústeckého kraje. „Bylo několik pátracích akcí, skončily ale bez výsledku,” dodal Marvan.

Raft s pěti vodáky se převrhl na jezu u Mlýna nad Ohří na Karlovarsku na začátku ledna. Čtyři vodáci se z řeky zachránili, silný proud je ale táhl asi dva kilometry, než se dostali na břeh. Pátý, čtyřiačtyřicetiletý muž, je od té doby nezvěstný. [celá zpráva]

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků