Hlavní obsah
Ondřej Tulej před ostravským krajským soudem Foto: Aleš Honus, Právo

V Karviné ubodal mladého muže, nyní čeká na verdikt soudu

Pravděpodobně nepolepšitelný je osmnáctiletý Ondřej Tulej, který stanul v úterý před senátem ostravského okresního soudu. Loni v září v Karviné při rvačce na ulici ubodal mladého muže. Nyní mu hrozí až osmnáct let vězení.

Ondřej Tulej před ostravským krajským soudem Foto: Aleš Honus, Právo
V Karviné ubodal mladého muže, nyní čeká na verdikt soudu

Incident se stal 12. září v ranních hodinách. Ondřej Tulej, který byl jen pár týdnů před zločinem propuštěn z výchovného ústavu, se tam zúčastnil rvačky, při které jednoho z účastníků nejprve bodl do zad zavíracím nožem.

Poté, co na obranu pobodaného přispěchal další muž a Tuleje srazil na zem, ten reagoval ještě razantnějším útokem. „Se záměrem usmrtit jej opakovaně bodl nožem do levé části hrudníku,“ uvedla mluvčí soudu Lucie Olšarová. Na následky útoku mladík zemřel.

Při svém výslechu se mladík ke všemu přiznal, svého jednání lituje. Přitom sám sebe označil za nešťastného člověka a poukazoval na to, že ho otec často bil.

Hlavní líčení bude pokračovat výslechy svědků a znalců. Zatím není jasné, zda bude rozsudek vyhlášen ještě během tohoto týdne.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků