Hlavní obsah
Převrácený automobil Foto: HZS

V havarovaném autě pod srázem na Blanensku našli mrtvého řidiče

Ze čtyřicet metrů vysokého srázu se zřítil u Letovic na Blanensku osobní automobil. Nehoda se stala v pondělí na silnici II/365 z Letovic do Křetína, přesný čas události ale není znám. Havarované auto uviděl až motorista, který havárii ohlásil před půl desátou.

Převrácený automobil Foto: HZS
V havarovaném autě pod srázem na Blanensku našli mrtvého řidiče

Projíždějící řidič přivolal hasiče. „Ohlásil, že na místě je pravděpodobně zraněná osoba, kterou bude třeba vyprostit. Na místě hasiči zjistili, že řidič je mrtvý,“ uvedl mluvčí jihomoravských hasičů David Jirouš.

Místo nehody

Foto: HZS

Podle něj nedokázali zasahující hasiči upřesnit, zda se nehoda stala ještě na Silvestra, nebo až v první den nového roku. To musí zjistit až policejní šetření. Policisté byli na místě i s hasiči ještě ve čtrnáct hodin a podle policejního mluvčího Pavla Švába zajišťovali místo události a šetřili, co se přesně stalo.

Auto vyletělo z vozovky a zřítilo se dolů z čtyřicetimetrového srázu. Na jeho vytažení nestačila technika hasičů a museli požádat o pomoc vodohospodáře. Na místo tak vyrazil traktor Povodí Moravy.

Hasiči zajišťovali místo události.

Foto: HZS

Auto se zřítilo ze čtyřicet metrů vysokého srázu.

Foto: HZS

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků