Hlavní obsah
Staré Hamry mají jedinečnou obrázkovou stezku Foto: www.beskydyportal.cz

Ukradenou pokladnu otevíral v parku krumpáčem

Osmatřicetiletý muž z Poličska byl v sobotu zadržen policistou, když v parku rozbíjel krumpáčem malý trezor. Ukázalo se, že ho na Silvestra ukradl v jedné místní firmě.

Staré Hamry mají jedinečnou obrázkovou stezku Foto: www.beskydyportal.cz
Ukradenou pokladnu otevíral v parku krumpáčem

Osmatřicetiletý muž je podezřelý z krádeže a vloupání. Podle policie na Silvestra vnikl neuzamčenými dveřmi do kanceláře jedné firmy v Jiráskově ulici v Poličce a ze skříně odcizil příruční pokladnu s 25 tisíci.

Zloděje smolaře zadržel policista, který šel přes městský park na ranní směnu. Bylo mu divné, že někdo v parku buší krumpáčem do ocelové bedny.

"Když přišel blíž, zjistil, že je to příruční trezorek, ze kterého se již sypaly drobné mince. Podezřelý s načatým trezorkem i s krumpáčem putoval na policejní stanici. Tam vyšla jeho trestná činnost najevo," uvedla policejní mluvčí Lenka Klouzová.

Podezřelý byl navíc zaměstnancem firmy, ve které trezorek odcizil. Díky všímavému policistovi byl odcizený příruční trezorek i s penězi zajištěn a vrácen majiteli.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků