Hlavní obsah
Klient chráněného bydlení Domu Naděje cvičí na speciálním posilovacím stroji zafinancovaném Nadací Agel. Foto: archiv Naděje

Udal matku se sestrou, že mu kradou drogy

Břeclavští policisté se nestačili divit, když na jejich služebnu přišel pětadvacetiletý Daniel J. z Lanžhota na Břeclavsku s tím, že jde podat trestní oznámení na svou matku a sestru. Když se ho zeptali kvůli čemu, mladík si postěžoval, že mu kradou pervitin, který si vyrábí.

Klient chráněného bydlení Domu Naděje cvičí na speciálním posilovacím stroji zafinancovaném Nadací Agel. Foto: archiv Naděje
Udal matku se sestrou, že mu kradou drogy

Zřejmě si neuvědomil, že z oznámení může mít problémy i on. Policisté jej totiž hned obvinili z trestného činu nedovolené výroby a držení omamných a psychotropních látek a jedů. Tím ale seznam deliktů neskončil. Muži zákona totiž zjistili, že mladík vedl své vlastní domácí vyšetřování.

Matce a sestře přitom opakovaně vyhrožoval zabitím. Nezůstal jen u slov, podle zjištění policistů své blízké již vícekrát fyzicky napadl. "Policejní komisař proto rozšířil obvinění o spáchání trestného činu násilí proti skupině obyvatel a jednotlivci," uvedla tisková mluvčí břeclavské policie Kamila Haraštová.

Policisté si jeho neuvěřitelné chování vysvětlují jedině tím, že byl pod vlivem drog a soudce ho později poslal do vazby. Při vyšetřování se také zjistilo, že na Břeclavsku je podobných výroben pervitinu více. S obviněním, že vyráběl a prodával pervitin skončil 8. listopadu ve vazbě i pětadvacetiletý Martin N. z břeclavské části Ladná.

Spolu s ním se ze skutku zodpovídají další lidé, které policisté zajistili při zásahu a domovní prohlídce v jeho domku. Posledním vazebně stíhaným mužem je devětadvacetiletý Radim E. Drogu vyráběl na ubytovně jedné břeclavské firmy.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků