Hlavní obsah
Foto: Profimedia.cz

U kolejí našli těžce zraněného mladíka, zřejmě ho srazil vlak

Devatenáctiletý mladík skončil v blíže neupřesněné době a za zatím nespecifikovaných okolností těžce zraněný na nádraží v Horní Cerekvi na Pelhřimovsku. V neděli ráno zahlédl bezvládné tělo v kolejišti vlakvedoucí z projíždějícího spoje. Tou dobou už chlapce hledali rodiče. Informovala o tom krajská policejní mluvčí Dana Čírtková.

Foto: Profimedia.cz
U kolejí našli těžce zraněného mladíka, zřejmě ho srazil vlak

„Pacienta jsme v bezvědomí, napojeného na umělou plicní ventilaci, letecky přepravovali s těžkým poraněním hlavy do brněnské fakultní nemocnice,“ potvrdila ředitelka vysočinské záchranky Vladislava Filová.

Jak ke zranění došlo, zatím není jasné a policisté se to snaží zjistit.

Prověřují vlakové soupravy

„Mladík z obce na Pelhřimovsku měl v sobotu večer namířeno právě do Horní Cerekve na taneční zábavu. Z té se nevrátil a rodiče ho začali hledat. Když jsme obdrželi informace o zraněném v kolejišti, všechno do sebe zapadlo,“ popsala policejní mluvčí. Podle všeho prý je pravděpodobné, že mladíka zachytil vlak, policisté však hledají, za jakých okolností se tak stalo.

Od nedělního rána také prověřují všechny vlakové soupravy, které v inkriminovanou dobu Horní Cerekví projely, zda se na nich nenajdou stopy po střetu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků