Hlavní obsah

Tři muži zmlátili v Břeclavi 15letého chlapce kvůli cigaretě, přišel o ledvinu

Břeclavská policie od nedělního večera pátrá po trojici pachatelů, kteří brutálním způsobem v ulici Jana Palacha napadli patnáctiletého chlapce. Ten se musel v nemocnici podrobit akutní operaci a je nadále ve velmi vážném stavu.

Tři muži zmlátili v Břeclavi 15letého chlapce kvůli cigaretě, přišel o ledvinu

Podle dostupných informací chlapec přivolal telefonem matku, která ho převezla do nemocnice. Ihned byl operován, lékaři mu museli odebrat ledvinu, má nejspíš poškozená také játra a slezinu.

"O napadení zatím mnoho nevíme. Oběť byla po převozu do nemocnice operována a zatím nevypovídala," řekla mluvčí policie Kamila Haraštová. Hoch matce při jízdě do nemocnice údajně řekl, že jej okolo 21:00 nedaleko hotelu Terezka v centru Břeclavi zastavili tři muži a požádali jej o cigaretu. Neměl ji, a proto jej prý zbili.

Incident se odehrál nedaleko hotelu Terezka, kde byl zraněný chlapec nalezen. K útoku nejspíš došlo mezi osmou a devátou hodinou večer ve chvíli, kdy šel chlapec od mostu k obchodnímu centru.

"Žádáme občany, kteří se ve večerní době v dané lokalitě nacházeli a mohli by poskytnout jakékoliv informace k události, aby se s námi spojili prostřednictvím tísňové linky 158,“ doplnila mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků