Hlavní obsah
ilustrační foto Foto: Policie ČR

Tragický den na silnicích: při nehodách zemřelo pět lidí

Dopravní nehody si v pondělí na českých silnicích vyžádaly pět obětí. V nemocnici navíc zemřela žena, která utrpěla těžká zranění při nedělní nehodě u Zámrsku na Orlickoústecku. Prázdniny na silnicích tak začaly tragicky, během prvních dvou červencových dní zemřelo sedm lidí.

ilustrační foto Foto: Policie ČR
Tragický den na silnicích: při nehodách zemřelo pět lidí

Na obchvatu Loun se srazila felicie s kamionem a při nehodě zahynuli dva muži, jedoucí v osobním autě. Čtyřiatřicetiletý řidič zemřel přímo v troskách vozu a zachránit se nepodařilo ani jeho o dva roky staršího spolujezdce, který se do nemocnice dostal ve velmi vážném stavu. Silnice číslo 7 z Prahy na Chomutov byla asi šest hodin uzavřená.

Mezi Hlásnou Třebaní na Berounsku a Lety u Prahy se odpoledne srazil motocyklista s nákladním autem. Třicetiletý řidič motocyklu byl na místě mrtev. Motorkář zemřel také při nehodě u Soběslavi na Táborsku.

Kamión najel do obytného domu v Přerově

Video: Pro Novinky Josef Koščo

Mladý řidič zemřel odpoledne při nehodě u Trhanova na Domažlicku. Se svým autem narazil do stromu. Utrpěl vážná zranění, kterým na místě podlehl.

Začátek prázdnin tak navázal na červen, který se letos stal zatím nejtragičtějším měsícem na silnicích. Podle předběžných údajů z policejních statistik během něj zemřelo při nehodách 63 lidí. Je to ale méně než loni, kdy si nehody v červnu vyžádaly 71 životů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků