Hlavní obsah
 

Stovky policistů pátrají v Klánovickém lese po muži zapleteném do vraždy

Policie v pátek ráno spustila v Klánovickém lese obrovskou pátrací akci, potvrdil mluvčí pražských policistů Tomáš Hulan. Několik stovek policistů v něm hledá muže, který by mohl být svědkem vraždy třiatřicetiletého hledače pokladů.

 
Stovky policistů pátrají v Klánovickém lese po muži zapleteném do vraždy

„V Klánovickém lese probíhá rozsáhlá pátrací akce po muži, kterého jsme vyobrazili na identikitu. Do akce je zapojeno několik policejních jednotek, policejní psovodi, policisté na koních a nad oblastí lítá i vrtulník,” uvedl Hulan.

Pátrání v Klánovickém lese

Foto: , Novinky

Policie sdělila, že nechce policejní pátrání jakkoliv spojovat s vraždou hledače pokladů. Ten měl v lese pátrat se speciálním zařízením po pokladech, jeho tělo bylo nalezeno ohořelé. Neznámý pachatel ho zastřelil.

Pátrání v Klánovickém lese

Foto: , Novinky

Pátrání po hledaném muži probíhalo již v pondělí, ale skončilo neúspěšně. Podařilo se však sestavit reálný identikit podezřelé osoby.

Identikit hledaného muže

Foto: Policie ČR

Podle některých informací by muž mohl být ozbrojený. Lidé by se ho neměli pokoušet zadržet vlastními silami, ale měli by informovat policii.

Muž ve věku 40 až 45 let je vysoký 180 až 185 centimetrů, má svalnatou atletickou postavu a široká ramena. Má snědou opálenou pleť, dlouhý rovný nos a upravený plnovous.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků