Hlavní obsah

Slyším prapodivné zvuky. Žena v Přerově zavolala na samozvané karatisty strážníky

Strážníci v Přerově ve středu řešili případ dvou karatistů, kteří si za místo svého tréninku vybrali strom v centru města. Městská policie publikovala i video, které zachycuje snažení obou mladíků.

Slyším prapodivné zvuky. Žena v Přerově zavolala na samozvané karatisty strážníky

Strážníky o tréninkovém programu dvou mladíků informovala v podvečer svědkyně na tísňovou linku. Nezapomněla zdůraznit, že u toho vydávají „prapodivné zvuky“. Zaměřila se na ně městská kamera a hlídka.

„Jak se ukázalo, dva samozvaní karatisté, Lruce Bee a J. C. dan Vamme, si na nebohý stromek zavěsili tréninkovou lapu a před přítomnou dívkou předváděli, kdo z nich je větší drsňák a dá nohu výše,“ informoval zástupce ředitele městské policie Miroslav Komínek s použitím zkomolenin jmen dvou hvězd akčních filmů.

Hlídka po příjezdu trénink ukončila a požádala karatisty o občanské průkazy. Po kontrole stromu, který trénink obstál bez újmy, oba sportovce propustila.

„Mladíci, následováni zjihlou divou, odešli trénovat na vhodnější místo,“ doplnil Komínek.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků