Hlavní obsah
Foto: Petr Nový, Novinky

Sanitka před Prahou narazila na dálnici do kolony, čtyři lidé se zranili

Na hradecké dálnici D11 směrem na Prahu se stala ve čtvrtek ráno vážná dopravní nehoda. Při nárazu sanitky do dalších vozů byli zraněni čtyři lidé, z toho jeden těžce. Průjezd místem byl omezen.

Foto: Petr Nový, Novinky
Sanitka před Prahou narazila na dálnici do kolony, čtyři lidé se zranili

"Nejtěžší zranění utrpěl řidič sanitního vozu, jeho spolujezdkyně a převážný pacient utrpěli lehčí zranění stejně, jako řidič dalšího vozu," řekla Novinkám mluvčí středočeské záchranné služby Tereza Janečková.

Sanitní vůz patří soukromé převozové službě.  U nehody zasahovaly posádky záchranné služby ze Středočeského kraje i Prahy.

„Policie přijala hlášení o nehodě pět minut před půl devátou s tím, že sanitní vozidlo narazilo do kolony vozů stojících před ní,“ řekla Novinkám mluvčí středočeské policie Soňa Budská.

Průjezd levým a pravým jízdním pruhem byl omezen, volný zůstal pouze pruh odstavný. Za nehodou se vytvořila nejméně dva a půl kilometru dlouhá kolona.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků