Hlavní obsah

Rychlý zásah policie zachránil ženě život

Náchodští policisté v pátek dopoledne zachránili život osmapadesátileté ženě z Hořiček na Náchodsku, která se pokusila o sebevraždu. Právu to sdělil ředitel okresního ředitelství policie v Náchodě Pavel Křivka.

Rychlý zásah policie zachránil ženě život

"V pátek dopoledne nás telefonicky kontaktovala žena a sdělila, že dostala dopis od své matky, v němž bylo napsáno, že až bude dcera tento dopis číst, nebude už matka mezi živými," uvedl Křivka. Dcera poté policii udala bydliště své matky a souhlasila s násilným vniknutím do domu.

"Kriminalisté se ihned rozjeli na udanou adresu. Dům našli otevřený a dotyčnou ženu spatřili ležet v bezvědomí na podlaze, okolo se nacházely lahvičky od léků. Policisté provedli masáž srdce a umělé dýchání. Poté ženu uložili do stabilizované polohy a zavolali lékaře," doplnil ředitel.

Podle posledních informací lékařů bude žena žít. Policie se případem již nebude zabývat, neboť nebyly nalezeny stopy zavinění cizí osobou.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků