Hlavní obsah

Rodinná rozepře na Kladensku skončila pobodáním muže

Ve Stradonicích nedaleko Slaného na Kladensku došlo v neděli odpoledne k rodinné hádce, která skončila bodným poraněním muže. Toho museli převézt do nemocnice.

Rodinná rozepře na Kladensku skončila pobodáním muže

Celé situaci měla předcházet nejprve hádka. Poté měl začít muž podle prvotních informací škrtit čtyřleté dítě ženy. Ta pak dle svých slov dostala strach a chopila se nože, se kterým přibližně sedmadvacetiletého muže bodla. „Můžeme potvrdit, že došlo k rodinnému incidentu, při kterém byl zraněn muž. Žena s kriminalisty spolupracuje,” uvedl bez dalších podrobností policejní mluvčí Pavel Truxa.

Podle lidí z obce už měl být muž v minulosti nejméně jednou ze společné domácnosti vykázán policií. Informace o údajném napadení dítěte nechtěl policejní mluvčí potvrdit. „Kriminalisté teprve zjišťují, co přesně se na místě stalo,” doplnil.

Záchranáři na místo vysílali pozemní posádky i vrtulník z Prahy. Ten ale nakonec nebyl potřeba. „Zranění muže nebyla život ohrožující. Záchranáři ho po ošetření převezli sanitkou do nemocnice. Bližší informace však může sdělit pouze policie,” sdělila Novinkám mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Ženu převezli kriminalisté na policejní služebnu.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků