Hlavní obsah

Řidička se u Kolína otáčela do protisměru, smetl ji kamion

Dvě zraněné ženy si v úterý vyžádala nehoda osobního auta a kamionu u Kolína. Řidička auta se zřejmě otáčela do protisměru a narazil do ní kamion.

Řidička se u Kolína otáčela do protisměru, smetl ji kamion

Nehoda se stala krátce před polednem na silnici číslo 38 u Kolína. „Řidička jela ve směru na Novou Ves, když zjistila, že je ve špatném směru, a začala se otáčet do protisměru, kde projížděl kamion, který do auta narazil,” řekla Novinkám mluvčí policie Martina Fejfarová.

Náhodou místem projížděla posádka záchranářů s lékařem, kteří okamžitě začali pomáhat účastníkům nehody. Z osobního auta spolu se svědky vyprostili dvě ženy a poskytli jim pomoc. Následně se na místo dostavila sanitka i záchranářský vrtulník.

„Jedna žena utrpěla středně těžké poranění hlavy a pánve a bylo nutné ji zafixovat proti pohybu. Po ošetření byla převezena vrtulníkem do Prahy. Druhá žena byla převezena sanitkou do nemocnice v Kolíně k dalšímu vyšetření,“ řekla Novinkám mluvčí záchranářů Petra Effenbergerová.

Řidič kamionu se nezranil, dechové zkoušky byly negativní. Doprava na silnici byla během vyšetřování omezena.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků