Hlavní obsah
Trať RC Buggy v areálu SPŠ Karviná. Foto: RC Buggy Karviná

Řidička osobáku vjela pod autobus

Tragická dopravní nehoda se odehrála po 15. hodině u obce Dublovice na Příbramsku, kde se srazilo osobní auto peugeot s linkovým autobusem. Pro těžce zraněnou 21letou řidičku osobáku musel přilétnout vrtulník, který ji přepravil do příbramské nemocnice. Cestujícím v autobuse se nic nestalo.

Trať RC Buggy v areálu SPŠ Karviná. Foto: RC Buggy Karviná
Řidička osobáku vjela pod autobus

 "Řidička osobáku vjela ze zatím nezjištěných příčin do protisměru, kde se čelně srazila s autobusem," sdělil v pátek mluvčí středočeské policie Pavel Truxa s tím, že v autě jela sama. "Se zlomenou nohou a pohmožděným hrudníkem ji vrtulník dopravil do nemocnice," dodal. Pasažéři z autobusu stejně jako řidič vyvázli bez zranění.

Silnice byla půl hodiny neprůjezdná

Vzhledem k havarovanému autu a nepojízdnému autobusu příbramského dopravního podniku byla silnice mezi Příbramí a Sedlčany na půl hodiny zcela neprůjezdná. Policisté na místě ustanovili objížďku. "Kolem 17. hodiny byl jeden pruh průjezdný. Čeká se na odtah autobusu," uvedl dále mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků