Hlavní obsah

Řidiče formule z dálnice D4 zatím nikdo neudal. Pátrání pokračuje

Policie zatím nezjistila jméno řidiče formule, který se proháněl po dálnici D4 na Příbramsku. Od občanů se dozvěděla čas a místo jízdy, pátrání proto dále pokračuje.

Řidiče formule z dálnice D4 zatím nikdo neudal. Pátrání pokračuje

„Totožnost řidiče formule zatím neznáme. Po zveřejnění se nám ozvalo asi 12 občanů, kteří nám přiblížili čas a místo výskytu formule. Bylo to někde u Dlouhé Lhoty, a kromě D4 to měla být také silnice I/66. Prověřování dále pokračuje,“ řekla Novinkám mluvčí policie Monika Schindlová.

Formule se v uvedených místech měla pohybovat 8. září odpoledne. Policie zveřejnila pátrání po řidiči minulý čtvrtek a poskytla také video.

Podle policie je formule vozidlo technicky nezpůsobilé k provozu na pozemních komunikacích. Kromě jiného nemá registrační značku nebo blinkry. „Řidič jeho užitím bezprostředně ohrožuje ostatní účastníky silničního provozu. Motoristovi hrozí pokuta ve výši 5–10 tisíc korun a zákaz řízení na dobu až jednoho roku,“ vysvětlila mluvčí policistů.

Policisté přijmout informace k formuli i jejímu řidiči na čísle 974 879 469.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků