Hlavní obsah

Řidič vjel doprostřed dejvického „Kulaťáku”. Ze střechy auta ho policisté dostávali násilím

Na travnatou část kruhového objezdu na Vítězném náměstí v pražských Dejvicích vjel ve čtvrtek dopoledne řidič volkswagenu. Po vystoupení z auta vylezl na střechu vozu a odmítal z ní slézt. Policisté ho museli sundat násilím.

Řidič vjel doprostřed dejvického „Kulaťáku”. Ze střechy auta ho policisté dostávali násilím

"Na tísňové lince jsme přijali oznámení o řidiči, který vjel na travnatou část kruhové křižovatky na Vítěžném náměstí v Praze 6. Muž v té době vylezl na střechu vozu, odkud odmítal slézt," řekla Novinkám policejní mluvčí Iveta Martínková.

Na místo, známé mezi Pražany jako Kulaťák, okamžitě vyrazily policejní hlídky. S těmi však muž, jevící známky požití drog, nespolupracoval.

"Řidiče policisté zpacifikovali za užití donucovacích prostředků. S policisty nekomunikoval a nespolupracoval. Testy na alkohol a na drogy na místě odmítl," doplnila mluvčí.

Policisté našli při kontrole ve vozidle střelnou zbraň. Jak později zjistili, šlo o plynovou pistoli bez nábojů. Následně muže spoutali a převezli na policejní služebnu.

"Celou věcí se i nadále zabýváme," dodala Martínková.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků