Hlavní obsah

Řidič porsche v Praze zkolaboval za volantem a naboural dvě auta

Zhruba šedesátiletý řidič zkolaboval ve středu za volantem porsche v Praze. Následně naboural dvě auta. Záchranná služba ho převezla do nemocnice.

Řidič porsche v Praze zkolaboval za volantem a naboural dvě auta

Policisté si během služby kolem deváté hodiny ráno všimli nestandardní jízdy porsche, které jelo v ulici Křížkovská v protisměru, a rozhodli se ho zastavit. Ještě předtím auto nabouralo do jiného vozu a mikrobusu.

Vzhledem k tomu, že policisté nemohli vědět, zda řidič není pod vlivem návykových látek, rozbili u auta okénko. „Následně však zjistili, že řidiče postihly zdravotní komplikace, proto mu poskytli první pomoc a zavolali záchrannou službu,“ řekl Novinkám mluvčí policie Jan Rybanský.

Záchranáři řidiče převezli do nemocnice. Podle informací z místa měla být zraněna i žena procházející okolo, která ale na místě nepočkala na policisty ani záchrannou službu. Přivolána musela být i zvířecí záchranná služba, která poskytla první pomoc psovi na sedačce a zvíře si hlavně z preventivních důvodů odvezla.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků