Hlavní obsah
U Teplic nad Metují zemřel řidič po nárazu do stromu. Foto: Policie ČR

Řidič na Jičínsku uhořel po nárazu do mostního pilíře

Policisté vyšetřují tragickou nehodu, která se stala v sobotu v podvečerních hodinách u Hrdoňovic na Jičínsku. Krátce po sedmnácté hodině řidič osobního automobilu Honda Civic jedoucí ve směru od Újezdu pod Troskami na Mladějov z dosud nezjištěných příčin vyjel na rovném úseku mimo vozovku a narazil do mostního pilíře.

U Teplic nad Metují zemřel řidič po nárazu do stromu. Foto: Policie ČR
Řidič na Jičínsku uhořel po nárazu do mostního pilíře

Vozidlo začalo po nárazu hořet, proto na místo události vyjeli profesionální hasiči z Jičína a dobrovolní hasiči ze Sobotky. „Hasiči již nedokázali pomoci řidiči, který zůstal uvnitř vozidla a na místě zemřel,“ informovala tisková mluvčí Hasičského záchranného sboru Královéhradeckého kraje Martina Žahourková.

Řidič havarovaného Opelu zemřel

Foto: Policie ČR

Další smrtelná nehoda se stala v neděli po půl šesté ráno mezi Teplicemi nad Metují a Adršpachem, kde Opel Astra sjel ze silnice a čelně narazil do stromu. „Ve vozidle se na místě řidiče nacházelo tělo muže ve věku 60 let, bez známek života,“ uvedl mluvčí královéhradecké policie Jan Čížkovský.

Bližší okolnosti, příčina a zavinění nehody, včetně zjištění případné přítomnosti alkoholu, či jiných návykových látek v těle řidiče jsou předmětem dalšího šetření náchodských policistů.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků