Hlavní obsah
Tomáš Řepka v úterý u soudu Foto: CNC_Machan, Hykl, Kundrát, Pátek / CNC , Profimedia.cz

Řepka má jít na devět měsíců do vězení za porušení podmínky

Okresní soud Praha-západ v úterý změnil bývalému fotbalovému reprezentantovi Tomáši Řepkovi původní podmíněný trest za dvojí řízení v opilosti na devět měsíců vězení. Řepka se ve zkušební době podmínky neosvědčil, protože jednak neplatil alimenty, jednak poškodil bývalou manželku podáním smyšlených erotických inzerátů. Rozhodnutí není pravomocné, fotbalista proti němu podal stížnost.

Tomáš Řepka v úterý u soudu Foto: CNC_Machan, Hykl, Kundrát, Pátek / CNC , Profimedia.cz
Řepka má jít na devět měsíců do vězení za porušení podmínky

O vývoji v případu informoval server iDnes.cz s tím, že Řepka dostal na sklonku roku 2015 tříměsíční podmínku a zákaz řízení na 18 měsíců, protože sedl za volant opilý. Zákaz řízení ale nedodržel a usedl do auta znovu, a to opět pod vlivem alkoholu. Za maření výkonu úředního rozhodnutí pak dostal půlroční podmíněný trest s dvouletou zkušební dobou, roční zákaz řízení a peněžitý trest 90 000 korun.

Další soud s fotbalistou Řepkou. Tentokrát kvůli neplacení alimentů

Video: Novinky

Tříměsíční a šestiměsíční podmínka se nyní Řepkovi sečetly a Okresní soud Praha-západ je změnil na nepodmíněné odnětí svobody.

Řepka navíc dostal před dvěma týdny souhrnný trest 15 měsíců vězení za zpronevěru auta a zmíněné smyšlené inzeráty. Ani tento verdikt zatím není pravomocný.

Bývalý obránce Ostravy, Sparty, West Hamu a Fiorentiny čelí v současné době ještě dvěma dalším stíháním za neplacení výživného. První případ začal minulý týden projednávat brněnský městský soud, druhou obžalobu bude od 12. března řešit Obvodní soud pro Prahu 6.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků