Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky

Při nehodách na Frýdecko-Místecku zahynuli dva lidé během tří hodin

U dvou smrtelných nehod zasahovali ve čtvrtek odpoledne záchranáři na Frýdecko-Místecku. V Třinci zahynul motorkář při střetu s osobním autem, ve Frýdku-Místku pak na nádraží srazil vlak osmadvacetiletého muže. Obě nehody nyní vyšetřuje policie.

Ilustrační foto Foto: Jaroslav Soukup, Novinky
Při nehodách na Frýdecko-Místecku zahynuli dva lidé během tří hodin

Poprvé vyjela posádka záchranářů do Třince, kde třiatřicetiletý motocyklista zůstal po střetu s osobním autem v bezvědomí. „U pacienta došlo následkem zranění k selhání všech základních životních funkcí. Záchranáři proto zahájili resuscitační pokusy. Přes použití techniky a léků se však nepodařilo činnost jeho srdce obnovit a zasahující lékař tak musel nakonec konstatovat smrt,“ uvedl mluvčí záchranky Lukáš Humpl.

Před devatenáctou hodinou pak další posádka zasahovala na nádraží ve Frýdku-Místku, kde srazil vlak osmadvacetiletého muže. „Zasahující lékař při svém příjezdu nalezl osmadvacetiletého muže ležícího v kolejišti bez známek života. Pacient při střetu se soupravou utrpěl poranění neslučitelná se životem. Záchranáři mu již nemohli pomoci,“ dodal Humpl.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků