Hlavní obsah
Policie nenapravitelného řidiče zastavovala na Písecku Foto: Policie ČR

Přes tři promile za volantem stále dokola: Řidiči z Písecka hrozí vazba

Hned několikrát během předchozích týdnů přistihli policisté na Písecku téhož řidiče, který vždy nadýchal přes tři promile. Různé tresty nepomohly, po zabavení auta si muž vypůjčil jiné vozidlo a opět sedl za volant opilý. Policie nyní navrhuje, aby ho soud poslal do vazby.

Policie nenapravitelného řidiče zastavovala na Písecku Foto: Policie ČR
Přes tři promile za volantem stále dokola: Řidiči z Písecka hrozí vazba

O případu informovala ve středu mluvčí policie Kamila Čuřínová Ingrišová. Věk řidiče neupřesnila, jedná se podle ní o muže středního věku.

„V minulosti již měl se zákonem problémy a přišel o řidičský průkaz, to ho nejen neodradilo od řízení, ale dokonce opakovaně znovu jezdil ovlivněn alkoholem. Nejednalo se o nízké hodnoty, nadýchal vždy přes tři promile, a to i v dopoledních hodinách,” sdělila mluvčí.

Policisté muže kontrolovali v posledních týdnech čtyřikrát, nakonec mu i zabavili vozidlo, přesto ho zase potkali sedícího za volantem.

Řidič na Písecku opakovaně nadýchal přes tři promile

Foto: Policie ČR

„Ve vypůjčeném osobním automobilu v úterý opět usedl za volant a neunikl pozornosti dopravních policistů, opět nadýchal více než tři promile a policisté již přistoupili k nejtvrdší možnosti, muže zadrželi, případ si převzali písečtí kriminalisté a vyšetřovatel podal podnět k návrhu na vzetí muže do vazby,” dodala mluvčí.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků