Hlavní obsah

Polonahá žena běhala o půlnoci v Brně po střeše stánku

Polonahá žena ve spodním prádle běhala v noci na středu po střeše jednoho ze stánků na náměstí Svobody v Brně. Strážníkům se 19letou dívkou pod vlivem alkoholu nebo drog podařilo sundat bezpečně na zem a dopravit na záchytnou stanici.

Polonahá žena běhala o půlnoci v Brně po střeše stánku

Ženy pobíhající ve spodním prádle po střeše stánku si o půlnoci všiml jeden z kolemjdoucích, který ihned přivolal strážníky. Dívka na jejich výzvy nijak nereagovala a přebíhala z jednoho konce střechy na druhý, aby na ni strážníci nemohli.

Nakonec strážníkům došla trpělivost. „Jeden z nich upoutal pozornost ženy, aby mohl druhý vylézt na střechu stánku a ženu zadržet. To se také povedlo a ženu pak sundali na zem,“ řekla mluvčí brněnské městské policie Denisa Kapitančíková.

Na zemi však začala být agresivní a pokusila se i o útěk. Přivolaná lékařka záchranné služby měla podezření, že je dívka pod vlivem alkoholu nebo jiných návykových látek. Skončila proto na záchytné stanici.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků