Hlavní obsah
Ilustrační foto Foto: Patrik Biskup, Právo

Policisté vyřešili případ mrtvého muže a uškrceného psa

Jeseničtí policisté objasnili spletitý případ související s nálezem mrtvého muže v zahrádkářské kolonii v Jeseníku a jeho uškrceného psa. Při pitvě se přišlo na to, že muž nezemřel násilně. Před smrtí ho však podle policie napadl pětačtyřicetiletý muž z Chomutovska. Obviněný se navíc zodpovídá i z uškrcení psa.

Ilustrační foto Foto: Patrik Biskup, Právo
Policisté vyřešili případ mrtvého muže a uškrceného psa

Osmapadesátiletého muže našli policisté zakopaného v jámě na začátku května. Po pitvě se zjistilo, že nezemřel násilnou smrtí. V době nálezu však policisté zadrželi pětačtyřicetiletého muže a obvinili jej z ublížení na zdraví.

Při prověřování případu zjistili, že útočník toho má na svědomí více. Obvinění mu proto rozšířili o omezování osobní svobody, ublížení na zdraví a týrání zvířat.

"Obviněný měl v listopadu 2012 v zahrádkářské kolonii bezdůvodně fyzicky napadnout dvaatřicetiletého muže, svázat ho a pořezat ho v obličeji a na ruce. Aby nevyhledal lékařské ošetření, v jedné z chatek ho také zamkl," informovala jesenická policejní mluvčí Tereza Neubauerová.

Policisté zjistili, že zhruba ve stejném období oba muži v blízkosti chaty vykopali jámu, do které uložili tělo zemřelého osmapadesátiletého muže. Obviněný muž do ní navíc vhodil psa zemřelého, kterého uškrtil.

Muž je ve vazbě, hrozí mu mnohaleté vězení.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků