Hlavní obsah

Policisté skočili pro matku s dítětem do potopeného auta v ledovém rybníku

Obrovská odvaha zasahujících policistů zachránila ve středu odpoledne život ženě a jejímu tříletému dítěti u Slavkova u Brna. Automobil sjel do řeky a matka s dítětem zůstali uvnitř. Na místo přijeli policisté, kteří neváhali a pro dvojici do ledové vody rybníka skočili.

Policisté skočili pro matku s dítětem do potopeného auta v ledovém rybníku

Na tísňovou linku policie volal krátce po půl druhé řidič projíždějícího kamiónu, že u silnice vedoucí ze Slavkova na Bučovice plave v rybníku auto. Slavkovští policisté po příjezdu na místo viděli ve vodě ženu s malým dítětem.

„Vozidlo již bylo zcela potopeno v rybníce. Policisté neváhali a skočili do ledové vody. Sanita matku s tříletým synem převezla do nemocnice,“ řekla mluvčí policie Alice Navrátilová.

Žena dosud nebyla schopna vypovědět, co se stalo. „Zarážející na celém případě je nevšímavost okolních řidičů. Podle předběžných informací byly osoby ve vodě deset až patnáct minut,“ doplnila Navrátilová.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.

Reklama

Výběr článků