Hlavní obsah
 

Policie ukázala šílenou jízdu zdrogovaného řidiče

Policie zveřejnila videozáznam z úterní honičky Škody Octavia, která se řítila ulicemi Prahy i blízkého okolí několik desítek kilometrů. Čtyřiadvacetiletého mladíka nezastavily policejní zátarasy ani spuštěné závory na přejezdu. Svou agresivní jízdu skončil až nabouráním do betonového sloupu.

 
Policie ukázala šílenou jízdu zdrogovaného řidiče

Téměř hodinu trvající pronásledování začalo v ulici Ke Klíčovu a část cesty probíhalo po silnici R10. Záznam také ukazuje, že se řidič „šikovně“ vyhnul závorám spuštěným na železničním přejezdu, aby setřásl policejní auta.

„Policisté v průběhu pronásledování vytvořili několik zátarasů, kterým se ale mladík v poměrně vysoké rychlosti vyhnul. Téměř po celou dobu situaci ze vzduchu monitoroval policejní vrtulník,“ uvedla mluvčí policie Iveta Martínková.

Honička skončila v ulici Podnikatelská nárazem do betonového sloupu. Dva mladíci z auta začali utíkat, ale jakmile uslyšeli varovný výstřel, zastavili se a vzdali se.

Řidič byl podle úterního vyjádření policie pod vlivem pervitinu a za volantem neměl co dělat. Zadržen byl i spolujezdec, který neuposlechl výzvy úřední osoby. S muži v autě cestovala také dívka, která byla převezena do nemocnice se zraněním hlavy. [celá zpráva]

BEZ KOMENTÁŘE: Policie posádku zadržela v Běchovicích

Video: Novinky

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků