Hlavní obsah
 

Policie našla Jaroslava Uhlíře, je v pořádku

Skladatel, zpěvák a klavírista Jaroslav Uhlíř, po němž bylo v pondělí dopoledne vyhlášeno pátrání, je v pořádku. Kolem půl druhé odpoledne to potvrdila policie. Uhlíř nezvedal telefon a nebylo jasné, kde je.

 
Policie našla Jaroslava Uhlíře, je v pořádku

„Můžu potvrdit, že jsme osobu ve věku 74 let, po které jsme dopoledne vyhlásili pátrání, našli v nezraněném stavu,“ sdělila Novinkám mluvčí policie Violeta Siřišťová.

Podle informací Novinek Uhlíře objevili v centru Prahy, údajně v obchodním centru ve Spálené ulici. Hudebníka přepravili policisté na služebnu v nedaleké Bartolomějské ulici a pak ho zdravotníci přepravili do nemocnice k vyšetření. Podrobnosti ke zdravotnímu stavu muzikanta policie nesdělila.

O pátrání informovala během dopoledne agentura Aktu.cz. Policisté zpočátku jméno pohřešovaného neuvedli, potvrdili ale věk muže, po němž pátrají, který se shodoval s Uhlířovým věkem. „Mohu potvrdit, že v současné chvíli probíhá pátrání po 74letém muži,“ uvedla zpočátku mluvčí policie.

Po zveřejnění článku pak policie Uhlíře zařadila do databáze pohřešovaných osob.

Podle informací Novinek s umělcem ještě v neděli hovořil jeho spolupracovník. V pondělí už ale Uhlíř nebral telefony a nebylo jasné, kde se nachází. Podle kolegů prochází složitějším životním obdobím.

Uhlíř je nejznámější díky písničkám, které napsal společně se Zdeňkem Svěrákem. Populární býval také humoristický televizní pořad Hitšaráda, který připravoval s Karlem Šípem. Je také mimořádně plodným skladatelem filmové hudby.

yknivoNumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Reklama

Výběr článků